התקנות שילוט דיגיטלי

מערכת תוכנת שילוט דיגיטלי של נוביסיין מתאימה לבעלי עסקים קטנים ובינוניים בצורה פשוטה, תוך מספר דקות גם אתם יכולים להביא את הדיגיטל לבית העסק ולשתף את המבקרים/הלקוחות שלכם במידע עדכני של כל מה שחדש, מה שחם, מה שאתם רוצים לקדם.

בעזרת מערכת נוביסיין תוכלו גם אתם בצורה פשוטה וזולה להפוך מסך טלוויזיה או מסך מחשב לשלט דיגיטלי. להלן דוגמא למספר מקומות המשתמשים במערכת:

קאנטרי נווה אביבים
שילוט דיגיטלי - מועדון ספורט

קאנטרי נווה אביבים הינו מועדון המוביל בתחומו המציע מגוון פעילויות עשיר למנויים. המועדון בחר במערכת שילוט של נוביסיין כשירות מוביל לחברי המועדון. בעזרת תוכנת נוביסיין יכול המועדון לעדכן ולשתף את החברים בזמן אמת על כל מה שמתרחש.

חנויות הכל בשקל
שילוט דיגיטלי לחנויות

משהו משהו !!! רשת החנוית המובילה של הכל בשקל (אבל הכל בשקל) בחרה במערכת נוביסיין על מנת לקדם מוצרים, לספר על מוצרים חדשים ולעדכן את הלקוחות לגבי כל מה שקורה בחנות. בחנות קטנה ומטריפה של משהו עם מאות מוצרים שונים המתחלפים בתקופות קצרות אין כמו מסך שמתעדכן משרת נוביסיין להעביר את המסרים ללקוחות המבקרים בבית העסק.

שימי הספר
שילוט דיגיטלי למספרות

בעזרת מערכת נוביסיין יכול הספר לשתף את הלקוחות בחנות בכל מה שחדש ומעניין בחנות למשל: מפורסמים שהסתפרו לאחרונה, לספר על כרטיס מועדון, לבקש שיעשו לברות בפייסבוק, להכריז שאפשר להזמין תורים באתר, לפרסם מוצר חדש ולהנעים את זמן ההמתנה של הלקוחות.

מכללת דוד ילין
שילוט דיגיטלי לאקדמיה

שימוש כלוח מודעות אלקטרוני לשיתוף מידע עם תלמידי המכללה.

המציצים
שילוט דיגיטלי לבארים
שילוט בזמן אמת לקדם מנות, משקאות לספר לשתף ולידע את לקוחות המקום.