נוביסיין - בלוג שילוט דיגיטלי

למה עדיין אין שלט דיגיטלי בכל בית עסק בישראל?

Posted on:

נראה שבדבר אחד יש קונצנזוס מלא בישראל – ישראל היא מדינת הייטק מתקדמת. לא רק מאמצת טכנולוגיה במהירות ואדיקות מן הגבוהות בעולם – אלא ואולי חשוב יותר – מפתחת טכנולוגיות! נוצצות ומרשימות, צבאיות ואזרחיות, חינוכיות ובידוריות, מכל הסוגים וכמעט לכל השימושים האפשריים. ובכן, כיצד ניתן להסביר, לאור הפתיחה, מדוע אין עדיין בכל בית עסק, שילוט דיגיטלי? מדוע התפריטים עדיין מודפסים (מוחלפים חדשות לבקרים, או גרוע מזה, מתוקנים על ידי מדבקות). מדוע, במדינה שמקדימה את רוב העולם באימוץ טכנולוגיות, ביניהן שימוש עסקי נרחב ברשתות החברתיות, קשה עדיין למצוא שימוש עסקי ברשתות חברתיות על גבי מסכים גדולים (למרות ששימוש כזה הוכיח את עצמו בהיבטי קידום מכירות ושימור לקוחות, בעיקר כלפי הקהל הצעיר)?

התשובות מורכבות כנראה משני אלמנטים מרכזיים, הראשון שבהם – התפיסה (הבלתי מעודכנת ושגויה!) כי הטמעת שילוט דיגיטלי הינה יקרה לכל עסק, בעיקר לעסקים קטנים והשני הינו סיבוכיות הפתרון. גם כאן מדובר בתפיסה שאיננה רלוונטית עוד.

שילוט דיגיטלי לעסקים, כמעט בכל גודל, הפך בשנים האחרונות, כאמור, בניגוד גמור לתפיסות שרווחו (בצדק) בשנים האחרונות – לפרוייקט פשוט, מותאם לתקציב שיווק ושימור לקוחות גם לעסק קטן וסיבוכיות הטמעה פשוטה עד שולית.

הירידה הדרסטית בשנים האחרונות במחירי המסכים, יחד עם שירותי תקשורת במחיר שווה לכל נפש (שבכל מקרה, קיימים בכל עסק, מהווים אבן דרך חשובה להטמעת שילוט דיגיטלי לעסקים. נוסיף על אלו את השימוש ההולך וגדל בתוכנות ופתרונות שילוט דיגיטלי מבוססות ענן במחיר של עשרות בודדות של שקלים למסך ומחיר מצחיק לנגנים (מבוססי אנדרואיד או חלונות) מותאמים לשילוט דיגיטלי (ניתן למצוא נגנים יעילים במחירים הנעים בין 25-80$, בחיפוש פשוט באינטרנט).
Digital signage for business

בשנים האחרונות כל עסק יכול בפשטות להעצים את חווית הלקוח באמצעות תקשורת פשוטה, דינאמית ומבוססת על יכולות מתקדמות הכוללות רשתות חברתיות, וכל זאת ללא צורך באנשי מערכות מידע (IT) מקצועיים. שילוט דיגיטלי מקצועי לעסקים באמצעות רכיבים סטנדרטיים בלבד שניתן לרכוש בכל חנות (פיזית או ווירטואלית). תוכנות ניהול התוכן (CMS – Content Management System) הינן פשוטות, מבוססות ענן (אין צורך בהתקנה) וניתנות ללימוד עצמי. תוכנות הפעלה לנגנים הינן פשוטות להפליא ואינן דומות בשום אופן לתוכנות מלפני עשור. את רובן ניתן למצוא בחנויות הווירטואליות והתקנה כמוה כאפליקציה (יישומון) לכל דבר. תוכנה לשילוט דיגיטלי אינה מה שהיתה פעם.

שילוט דיגיטלי לעסקים הוא לא מה שזכרת מהפעם האחרונה שבדקת (לפני עשור, לא ככה?) זה פשוט, נוח, דינאמי ואינטראקטיבי, ממש כמו האפליקציות שאתה כל כך מכיר ואוהב.

נורית.

שילוט דיגיטלי לעסקים

Posted on:

העידן החדש של עולם הפרסום הפך את הפרסום המסורתי המושתת על מדיה מיושנת ללא רלוונטי וללא מוכר. פרסומות מיושנות, חלוקת פליירים ופרסום מודעות איבדו את האפקטיביות שלהם ויצרו אתגר חדש עבור בעלי העסקים בכל הגדלים. בעלי חנויות, מסעדות, מספרות, מפעלים, מקומות בילוי, חדרי כושר ועוד, נמצאים כיום בפני אתגר שיווקי המצריך התעסקות יומיומית על מנת לשמר עצמם כרלוונטיים בשוק.

עולם השילוט הדיגיטלי עונה על הצרכים הללו בדיוק כשהוא מציע יכולות שיווק קלות לתפעול יומיומי המתאימות לעידן הדיגיטלי בו אנחנו חיים. מדובר בשירות המציע לבעלי העסקים השונים לשפר משמעותית את הנראות של העסק שלהם, תוך העלאת תכנים עדכניים ברמה היומיומית במינימום מאמץ, לא משנה בכמה סניפים הם מפרסמים.

היופי שבדבר טמון ביכולת של בעל העסק לשלוט בכמה מסכים שירצה מכל מקום שבו הוא  נמצא, ולפרסם עליהם במהירות כל תוכן שיבחר. מבצע מלהיב, מוצר חדש, שירות מקורי, תמונות מעניינות, הם רק קמצוץ מהתכנים שניתנים לפרסם על המסך בלחיצת כפתור מכל מחשב ובכל זמן. בנוסף, היכולת של בעל העסק ליצר תכנים מעוצבים ומרשימים מבלי להעזר במעצב חיצוני מורידה משמעותית את עלויות הפרסום, תוך שימור נראות חיצונית מרשימה במינימום מאמץ.

צא מהקופסא, או שילוט דיגיטלי אינטראקטיבי לעסקים

במקביל לשימוש בשילוט הדיגיטלי המסורתי שיכול לשדרג באופן משמעותי כל עסק, צריך לזכור שאנו חיים בעולם בו הרשתות החברתיות חדרו עמוק לעולם הפרסום, והם כלי חובה לכל גורם המנסה לשווק את עצמו. לכן, השילוב של חשובונות של רשתות חברתיות כמו פייסבוק, אינסטגרם או טוויטר על מסכי שילוט דיגיטליים עונה על שני צרכים בסיסיים של כל בעל עסק:

1. מגביר את המודעות כלפי החשבונות שלו ברשתות החברתיות אל מול קהל לקוחותיו, ומזמין אותם להצטרף אליהם.

2. שליטה בתוכן המופיע על המסך ישירות מהחשבונות שלו ברשתות החברתיות וכך תחזוק תוכן עדכני ומגוון על המסך.

בנוסף, עולם השילוט הדיגטלי האינטראקטיבי מאפשר ליצור סקרים על כל מסך וכך לשאול את את הלקוחות שאלות, וליצר איתם סוג של מערכת יחסים תוך קבלת פידבק על השירותים שהוא מעניק, כשהלקוח יכול לענות עליהן און ליין מכל טלפון נייד חכם:

איזה מוצר תרצה שיהיה במבצע?

מה המשקה המועדף עליך?

באיזה סניף יש לדעתך את השירות הטוב ביותר?

שאלות מסוג זה מייצרות אווירה יחודית ואישית בעסק, כזו שגורמת לאנשים לרצות לחזור אליו שוב ושוב.

חברת נוביסיין מעניקה את כל השירותים האלו המיועדים לעסקים בכל הגדלים! 

איך מתחילים?

נרשמים חינם כאן – הרשם

רוצים עזרה או מתקין מוסמך של נוביסיין?

שלחו מייל ל info@novisign.com עם פרטים ונעזור לכם להפעיל שלט אלקטרוני בצורה פשוטה וזולה.

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

בלוג השילוט הדיגיטלי של חברת נוביסיין מאפשר לכל אחד לשלוח לנו כתבות ודעות בנושאי שילוט דיגיטלי. אתם מוזמנים לשלוח לנו פוסטים לבלוג, לקרוא ולשתף.

עוד בבלוג שלנו: שילוט דיגיטלי לבתי ספר , שילוט דיגיטלי לחנויות , שילוט דיגיטלי למרכזי ספורט , שילוט דיגיטלי למוניות ולתחבורה ציבורית , שילוט דיגיטלי לשירותים ציבוריים וחדרי נוחות , שילוט דיגיטלי לקניונים , שילוט דיגיטלי לתחנות אוטובוס / רכבת , שילוט דיגיטלי למרכז חוגים קהילתי , שילוט דיגיטלי לחברות וארגונים , שילוט דיגיטלי למועצה מקומית , שילוט דיגיטלי מבוסס אנדרואיד , שילוט דיגיטלי לחדרי המתנה, שילוט אנדרואיד – שילוט טקסט,המהפכה הירוקה של השילוט

שילוט דיגיטלי לבתי ספר

Posted on:

עד היום נהנו משירות הפרסום הדיגיטלי תאגידים וחברות ענק או בנקים, המערכות לבתי העסק היו יקרות ומורכבות, דרשו שרת במלונות, אנשים טכניים ותשתית מורכבת. כיום נוביסיין מציגה פתרון שמתאים לעסקים קטנים ובנונים, החל מבית ספר, בצורה פשוטה, בעלות נמוכה, אך בתמורה מלאה.

תקשורת רציפה ויעילה הינו המפתח להצלחתם של צמד, קבוצה או מוסד, קל וחומר במסגרת המכילה מס’ קבוצות בעלי מאפיינים שונים. שילוט דיגיטלי לבתי ספר מאפשר זאת לבית הספר בקלות, בגמישות ובעלות נמוכה. ככול שבית הספר מסועף ודינמי, כך גדל היתרון היחסי של ה שילוט דיגיטלי בבית ספר לעומת דרכי התקשורת השכיחות כיום.

התקשורת עם התלמיד:  בעזרת שילוט דיגיטלי לבית הספר, המוצב במסדרון ובחצר המשחקים, ייחשף  התלמיד, מרגע כניסתו לבית הספר ובאופן רציף, לשלל מסרים חינוכיים ותכנים עשירים, אשר יקבעו בקפידה על ידי המנהלה ואף ניתן שבשיתוף עימו כחלק מחינוך לאחריות. ניתן להציג דיווחים על הנעשה בבית הספר בזמן חופשה וחידושים, ניתן לציין ברכת חג ודבר תורה בסיסי בנושא, ניתן להציג סקירת תאריכים היסטוריים כפינת חינוך יומי, ניתן לפרסם טקסים פעילות ותמונות מהם להמחשה, ניתן לתת במה להודעות מועצת תלמידים, ניתן לפרסם לוח זמנים הסעות וכן תכני בטיחות מחייבים.

התקשורת עם ההורים: בעזרת שילוט דיגיטלי לבתי ספר, המוצב בכניסה לבית הספר או במפרץ ההורדה/ האיסוף, ניתן לפתוח ולשמר סוג חדש של שיח בין ההנהלה להורה ובין והעד לכלל ההורים. ניתן ליידע ולעדכן בצורה אחראית, אף את ההורה הממהר.

התקשורת בין ההנהלה למורים: בעזרת שלט דיגיטלי בבית הספר, המוצב בחדר המורים, בנוסף למוקדים ולמסרים שציינתי קודם לכן, ניתן לצור ולהבטיח תמונת מצב עדכנית בין הצדדים. ניתן להפיץ הודעות אקדמיות אודות שינוי במועד ומקום שיעור או כנס, ניתן לעדכן הקצאת הכיתות ומשאבים אחרים, ניתן לברך עמית על הישג או אירוע משפחתי, ניתן לפרסם תזכורת אודות פעילות מחייבת והעשרה.

להשלמת הסינרגיה, תקשורת דומה תתבצע בין ההנהלה לנותני השירות ותומכי ההדרכה בבית הספר.

שימוש שילוט דיגיטלי בבית הספר מהווה מהפכה ירוקה למען איכות הסביבה ומצמצת משמעותית את השימוש לשווא בנייר, בצורה קלה לתפעול, לעדכון, לעיצוב עצמי ובעלת יכולת לניהול זיכרון ארגוני.

שימוש בשילוט דיגיטלי לבתי הספר מאפשר:

o       עדכון התצוגה בזמן אמת, מרחוק, בהתאם לשעות היום והצרכים המשתנים.

o       עדכון בטיחות, חדשות ומזג אוויר.

o       תצוגה זהה בכל הרשת וחזות אחידה.

o       חזות דינאמית, מתקדמת, המעצימה את חווית הביקור ושובה את תשומת לב.

o       הגברת המודעות, ההשתתפות ושביעות הרצון.

במאמץ ובעלות מינימאלית ניתן למצות בצורה טובה יותר את השתית הקיימת בביתי הספר להתקנה ושימוש מהנה שילוט דיגיטלי בבית ספר. הצרכים היחידים הם: חיבור או רשת אינטרנט, מחשב ומסך שליטה ועדכון ומסכי תצוגה על פי בחירתך.

ישנן מספר חבילות מנויים, העלות(ללא התקנה, עיצוב גרפי ומסך) נע בין עשרים למאה שקלים לחודש למסך.

איך מתחילים?

נרשמים חינם כאן באתר – הרשם 

מיד לאחר הרישום שלוקח פחות מדקה תוכלו להתחיל לעבוד עם המערכת עד מסך אחד ללא תשלום

מקנפגים און-לין את התכנים שאתם רוצים לשדר לשלט הדיגיטלי – לחצו לסרטון הדרכה קצר  בניית שילוט דיגיטלי

רוצים עזרה או מתקין מוסמך של נוביסיין?

שלחו מייל ל info@novisign.com עם פרטים ונעזור לכם להפעיל שלט אלקטרוני בצורה פשוטה וזולה.

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

בלוג השילוט הדיגיטלי של חברת נוביסיין מאפשר לכל אחד לשלוח לנו כתבות ודעות בנושאי שילוט דיגיטלי. אתם מוזמנים לשלוח לנו פוסטים לבלוג, לקרוא ולשתף.

עוד בבלוג שלנו: שילוט דיגיטלי לבתי ספר , שילוט דיגיטלי לחנויות , שילוט דיגיטלי למרכזי ספורט , שילוט דיגיטלי למוניות ולתחבורה ציבורית , שילוט דיגיטלי לשירותים ציבוריים וחדרי נוחות , שילוט דיגיטלי לקניונים , שילוט דיגיטלי לתחנות אוטובוס / רכבת , שילוט דיגיטלי למרכז חוגים קהילתי , שילוט דיגיטלי לחברות וארגונים , שילוט דיגיטלי למועצה מקומית , שילוט דיגיטלי מבוסס אנדרואיד , שילוט דיגיטלי לחדרי המתנה, שילוט אנדרואיד – שילוט טקסט, המהפכה הירוקה של השילוט

שילוט דיגיטלי לחנויות

Posted on:

המציאות החדשה, בעשור האחרון, מתאפיינת יותר מכל באפקט “העולם השטוח”, אין גבול לאפשרויות המידע, אין מחסום ליצירת קשרים וביצוע עבודה במיקור חוץ. הכול זמין בלחיצת כפתור, קצב האירועים גובר וכן הדרישה לתגובה מהירה ע”מ להישאר רלוונטי.

המציאות בעולם המכירות התחדשה אף היא, המשולש הידוע והקדוש בין המוכר-המוצר-והלקוח נופץ לרסיסים. במרכז המודל העדכני נמצא אלמנט דומיננטי חדש, דיקטאטור בלתי מעורער, הלא הוא העולם השיווק והפרסום. לא אפריז בחשיבותו אם אדמה את השילוט הדיגיטלי בחנויות לשמש במערכת המכירות המוקפת בכוכבים של מוכרים, של מוצרים ושל לקוחות שונים. אבולוציית הפרסום הינה תהליך מרתק, המלווה ומתפתחת במקביל להתפתחות האדם והתעשייה, מכל סוג, החל בהנדסת מכונות וכלה בתקשורת. ה”אח הגדול” והמועדף בעולם הפרסום הינו שילוט דיגיטלי בחנויות. עד היום נהנו משירות הפרסום הדיגיטלי תאגידים וחברות ענק או בנקים, המערכות לבתי העסק היו יקרות ומורכבות, דרשו שרת, אנשים טכניים ותשתית מורכבת. כיום נוביסיין מציגה פתרון שמתאים לעסקים קטנים ובנונים, החל בחנות בוטיק, בצורה פשוטה, בעלות נמוכה, אך בתמורה מלאה.

– בניגוד לשלט פרסום ברחוב, שילוט דיגיטלי אינו מוגבל במספר תמונות קבועות, אינו יוצר תלות בבית דפוס, בקבלן משנה לתליית התוצר ובעלויות בלתי סבירות.

בניגוד לפרסום ברדיו, שילוט דיגיטלי בחנויות מאפשר המחשה טובה יותר על ידי טעינת תמונות, סרטונים, וטקסט. 

בניגוד לפרסום בטלוויזיה, שילוט דיגיטלי מאפשר עדכון בשליטה עצמית, בזמן אמת ומרחוק. 

בניגוד לפרסום בפלייר, שילוט דיגיטלי מהווה מהפכה ירוקה למען איכות הסביבה ומצמצת משמעותית את השימוש לשווא בנייר, בצורה קלה לתפעול, לעדכון, לעיצוב עצמי ובעלת יכולת לניהול זיכרון ארגוני.

בניגוד לכל אמצעי פרסום אחר, שילוט דיגיטלי בחנויות מאפשר לצור מקור הכנסה פאסיבי ע”י מכירת זמן מסך.

+ בעזרת שילוט דיגיטלי לחנויות ניתן לדבר עם הלקוח מבלי להשקיע בכך כוח אדם.

+ בעזרת שילוט דיגיטלי לחנויות ניתן לחשוף את הלקוח לקשת רחבה יותר של מוצרים ושירותים, להם היה נחשף עד כה בכניסתו לחנות.

+ בעזרת שילוט דיגיטלי ניתן לשווק סחורה עתידית, את תגובות הקהל ניתן לערוך כסקר שוק ללא עלות רכישה ומלאי.

+ בעזרת שילוט דיגיטלי לחנויות ניתן לקדם מוצר בהתאם למצאי ומלאי.

ישנם יתרונות נוספים לשילוט דיגיטלי בחנויות:

1. עדכון התצוגה בזמן אמת, מרחוק, בהתאם לשעות היום והצרכים המשתנים.

2. עדכון בטיחות, חדשות ומזג אוויר.

3. תצוגה זהה בכל הרשת וחזות אחידה.

4. חזות דינאמית, מתקדמת, המעצימה את חווית הביקור ושובה את תשומת לב.

5. הגברת המודעות, ההשתתפות ושביעות הרצון.

במאמץ ובעלות מינימאלית ניתן למצות בצורה טובה יותר את השתית הקיימת בחנות להתקנה ושימוש מהנה שילוט דיגיטלי בחנויות. הצרכים היחידים הם: חיבור או רשת אינטרנט, מחשב ומסך שליטה ועדכון ומסכי תצוגה על פי בחירתך. 

ישנן מספר חבילות מנויים, העלות(ללא התקנה, עיצוב גרפי ומסך) נע בין עשרים למאה שקלים לחודש למסך.

איך מתחילים?

נרשמים חינם כאן באתר –  

מיד לאחר הרישום שלוקח פחות מדקה תוכלו להתחיל לעבוד עם המערכת עד מסך אחד ללא תשלום

מקנפגים און-לין את התכנים שאתם רוצים לשדר לשלט הדיגיטלי – לחצו לסרטון הדרכה קצר  בניית שילוט דיגיטלי

רוצים עזרה או מתקין מוסמך של נוביסיין?

שלחו מייל ל info@novisign.com עם פרטים ונעזור לכם להפעיל שלט אלקטרוני בצורה פשוטה וזולה.

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

בלוג השילוט הדיגיטלי של חברת נוביסיין מאפשר לכל אחד לשלוח לנו כתבות ודעות בנושאי שילוט דיגיטלי. אתם מוזמנים לשלוח לנו פוסטים לבלוג, לקרוא ולשתף.

עוד בבלוג שלנו: שילוט דיגיטלי לבתי ספר , שילוט דיגיטלי לחנויות , שילוט דיגיטלי למרכזי ספורט , שילוט דיגיטלי למוניות ולתחבורה ציבורית , שילוט דיגיטלי לשירותים ציבוריים וחדרי נוחות , שילוט דיגיטלי לקניונים , שילוט דיגיטלי לתחנות אוטובוס / רכבת , שילוט דיגיטלי למרכז חוגים קהילתי , שילוט דיגיטלי לחברות וארגונים , שילוט דיגיטלי למועצה מקומית , שילוט דיגיטלי מבוסס אנדרואיד , שילוט דיגיטלי לחדרי המתנה, שילוט אנדרואיד – שילוט טקסט, המהפכה הירוקה של השילוט

שילוט דיגיטלי למרכזי ספורט

Posted on:

המגמה המתחזקת והמתפתחת של “אורך חיים בריא”, החל משיגעון המזון האורגני הכובש את השווקים וכלה בענפי ספורט העולים חדשות לבקרים, הולידה עולם תוכן חדש שגבולותיו ומימדיו טרם נראים באופק.

לתרבות חדשה, מורים רבים בדמות מאמינים ומדריכים,

לתרבות החדשה קהל מאמינים רב בדמות ספורטאים ומתאמנים בדבקותם המשתנה,

לתרבות החדשה תורות שבעל פה ותורות שבכתב,

לתרבות החדשה ממלכה ומקדשי פאר בדמות מרכזי ספורט מתקדמים.

כיום, יותר מתמיד נתפס ונדרש מרכז הספורט להיות מרכז תרבותי, מרכז חברתי, מרכז משפחתי, מרכז קניות ומוצרים ומרכז תזונה וטיפולים.

ככזה נדרש ליכולות תקשורת ופרסום בצורה רציפה מתעדכנת ומושכת.  שילוט דיגיטלי למרכזי ספורט מאפשר לך לשפר את התקשורת הייחודית עם כל לקוח, בכל נקודת זמן ובכל מקום. לא ניתן, לא יעיל ולא כלכלי לנהל מערכת כה מסועפת בעזרת נייר ודפוס.

חברת נוביסיין המפתחת ומשווקת שילוט דיגיטלי למרכזי ספורט בארץ ובעולם, מאפשרת לכל מרכז ספורט לשדר מידע, פרסום והכוונה למסכים המפוזרים בו.

דוגמאות לשימושים השונים וליתרונות של שילוט דיגיטלי למרכזי ספורט:

1. פרסום חוגים ומתקני כושר, מועד ומקום מעודכן בהתאם לשעות היום והביקוש.

2. פרסום ועדכון התפריט במזנון, המלצות תזונה במזנון ומבצעים.

3. שיווק ציוד ספורט לרכישה והשכרה.

4. פרסום פעילויות לכל המשפחה ותרבות במרכז הספורט.

5. אפשרות לתצוגה זהה בכל הרשת וחזות אחידה.

6. חזות דינאמית, מתקדמת, המעצימה את חווית הביקור ושובה את תשומת לב הלקוח.

7. פרסום מכירה מוקדמת של מנויים.

8. עדכון חדשות, מזג אוויר.

9. קל לתפעול מרחוק, לעיצוב עצמי יכולת לניהול זיכרון ארגוני.

10. ניתן להקצות זמן אוויר לפרסום חוץ ויצירת מקור פרסום פאסיבי.

במאמץ ובעלות מינימאלית ניתן למצות בצורה טובה יותר את השתית הקיימת במרכזי הספורט להתקנה ושימוש מהנה שילוט דיגיטלי. הצרכים היחידים הם: חיבור או רשת אינטרנט, מחשב ומסך שליטה ועדכון ומסכי תצוגה על פי בחירתך.

ישנן מספר חבילות מנויים, העלות(ללא התקנה, עיצוב גרפי ומסך) נע בין עשרים למאה שקלים לחודש למסך.

איך מתחילים?

נרשמים חינם כאן באתר – הרשם 

מיד לאחר הרישום שלוקח פחות מדקה תוכלו להתחיל לעבוד עם המערכת עד מסך אחד ללא תשלום

מקנפגים און-לין את התכנים שאתם רוצים לשדר לשלט הדיגיטלי – לחצו לסרטון הדרכה קצר  בניית שילוט דיגיטלי

רוצים עזרה או מתקין מוסמך של נוביסיין?

שלחו מייל ל info@novisign.com עם פרטים ונעזור לכם להפעיל שלט אלקטרוני בצורה פשוטה וזולה.

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

בלוג השילוט הדיגיטלי של חברת נוביסיין מאפשר לכל אחד לשלוח לנו כתבות ודעות בנושאי שילוט דיגיטלי. אתם מוזמנים לשלוח לנו פוסטים לבלוג, לקרוא ולשתף.

עוד בבלוג שלנו: שילוט דיגיטלי לבתי ספר , שילוט דיגיטלי לחנויות , שילוט דיגיטלי למרכזי ספורט , שילוט דיגיטלי למוניות ולתחבורה ציבורית , שילוט דיגיטלי לשירותים ציבוריים וחדרי נוחות , שילוט דיגיטלי לקניונים , שילוט דיגיטלי לתחנות אוטובוס / רכבת , שילוט דיגיטלי למרכז חוגים קהילתי , שילוט דיגיטלי לחברות וארגונים , שילוט דיגיטלי למועצה מקומית , שילוט דיגיטלי מבוסס אנדרואיד , שילוט דיגיטלי לחדרי המתנה, שילוט אנדרואיד – שילוט טקסט, המהפכה הירוקה של השילוט

שילוט דיגיטלי למוניות ולתחבורה ציבורית

Posted on:

איני מצליח להעלות על הדעת פיתרון מוצלח ושילוב מנצח מזה אשר אציג לפניכם בקצרה בשורות הבאות.

הכול יסכימו כי הנוסעים בתחבורה ציבורית ובמוניות בפרט הינם קהל שבוי,  אשר מהווה מטרת איכות נדירה לכל מפרסם.

הכול יסכימו כי הנהג המצוי, אשר מתפרנס בכבוד ישמח לייצר הכנסה פאסיבית, בהשקעה מינימאלית ובנוחות רבה.

הכול יסכימו כי אופי תפקיד “הנוסע” או “הנהג” בשירותי התחבורה הציבורית הוא כזה המקיים נגישות ויחסי גומלין עם מגוון עסקים שונים, לאורך דרכים שונות ובשעות שונות. המכנה המשותף לכל אלה הוא הצורך הבלתי פוסק בחשיפה ופרסום ייחודי.

שילוט דיגיטלי למוניות ולתחבורה ציבורית מהווה ניצול היתרונות היחסיים ומתן מענה הולם לצרכים המשתנים, בזמן אמת ובדרך אולטימטיבית.

מתוך הכרה בכך כי “זמן” ו”שטח” פרסום הינם משאבים מוגבלים ועל כן יקרי ערך, שילוט דיגיטלי למוניות ולתחבורה ציבורית, פותח הזדמנות עסקית חדשה בפני כל אחד ואחת.

נהג, דע כי זמנך ורכבך שווה כסף רב. בעזרת שילוט דיגיטלי למוניות תוכל להרוויחו בקלות.

חברת נוביסיין המפתחת ומשווקת שילוט דיגיטלי למוניות ותחבורה ציבורית בארץ ובעולם, מאפשרת לכל חברת תחבורה ונהג לשדר מידע, פרסום והכוונה למסכים המפוזרים ברכביה.

דוגמאות לשימושים השונים וליתרונות של שילוט דיגיטלי לתחבורה ציבורית ומוניות:

1. פרסום מסעדות, עסקים פרטיים, שירותים, ותרבות, מועד ומקום מעודכן בהתאם לשעות היום והביקוש.

2. המלצות לבילוי ותיירות, מבצעים בעיר הרלוונטית.

3. שיווק ציוד לרכישה והשכרה במגוון תחומים.

4. פרסום רשתות, מרכזי קניות ובילוי.

5. אפשרות לתצוגה זהה בכל הרשת וחזות אחידה.

6. חזות דינאמית, מתקדמת, המעצימה את חווית הביקור ושובה את תשומת לב הלקוח.

6. פרסום מכירה מוקדמת של מנויים.

8. עדכון חדשות, מזג אוויר.

9. קל לתפעול מרחוק, לעיצוב עצמי יכולת לניהול זיכרון ארגוני.

10. ניתן להקצות זמן אוויר לפרסום חוץ ויצירת מקור פרסום פאסיבי.

במאמץ ובעלות מינימאלית ניתן למצות בצורה טובה יותר את השתית הקיימת ברכבך להתקנה ושימוש מהנה שילוט דיגיטלי. הצרכים היחידים הם: חיבור או רשת אינטרנט, מחשב ומסך שליטה ועדכון ומסכי תצוגה על פי בחירתך.

ישנן מספר חבילות מנויים, העלות(ללא התקנה, עיצוב גרפי ומסך) נע בין עשרים למאה שקלים לחודש למסך.

איך מתחילים?

נרשמים חינם כאן באתר – הרשם 

מיד לאחר הרישום שלוקח פחות מדקה תוכלו להתחיל לעבוד עם המערכת עד מסך אחד ללא תשלום

מקנפגים און-לין את התכנים שאתם רוצים לשדר לשלט הדיגיטלי – לחצו לסרטון הדרכה קצר  בניית שילוט דיגיטלי

רוצים עזרה או מתקין מוסמך של נוביסיין?

שלחו מייל ל info@novisign.com עם פרטים ונעזור לכם להפעיל שלט אלקטרוני בצורה פשוטה וזולה.

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

בלוג השילוט הדיגיטלי של חברת נוביסיין מאפשר לכל אחד לשלוח לנו כתבות ודעות בנושאי שילוט דיגיטלי. אתם מוזמנים לשלוח לנו פוסטים לבלוג, לקרוא ולשתף.

עוד בבלוג שלנו: שילוט דיגיטלי לבתי ספר , שילוט דיגיטלי לחנויות , שילוט דיגיטלי למרכזי ספורט , שילוט דיגיטלי למוניות ולתחבורה ציבורית , שילוט דיגיטלי לשירותים ציבוריים וחדרי נוחות , שילוט דיגיטלי לקניונים , שילוט דיגיטלי לתחנות אוטובוס / רכבת , שילוט דיגיטלי למרכז חוגים קהילתי , שילוט דיגיטלי לחברות וארגונים , שילוט דיגיטלי למועצה מקומית , שילוט דיגיטלי מבוסס אנדרואיד , שילוט דיגיטלי לחדרי המתנה, שילוט אנדרואיד – שילוט טקסט, המהפכה הירוקה של השילוט

שילוט דיגיטלי לקניונים

Posted on:

גבירותיי ורבותיי המהפכה החלה השינוי כבר כאן!!

במרכז הקניות מספר בניינים המחוברים בניהם, המכילים מגוון רב של חנויות המקושרות בניהן ברחובות ומספקים לצרכנים תנאים נוחים לביצוע הקניה על פני מסחר עירוני. ככאלו מהווים סמל מובהק של תרבות הצריכה החכמה והקדמה. המחשבה התכנונית של סידור החנויות לוקחת בחשבון את המסלול האופייני של הצרכן ואת חנויות ה”עוגן”. חנויות אלה ממוקמות רחוק ככל הניתן מהכניסה, בידיעה שהלקוח יעבור בדרכו לשם בחנויות נוספות על הדרך.

קצב ה”ארועים” בקניון, המוצרים החדשים והמבצעים בכל אחת מהחנות גובר, וכן הדרישה להגיב מהר, לספק המידע לכל לקוח, בכל פינה בקניון. 

חברת נוביסיין המפתחת ומשווקת שילוט דיגיטלי לקניונים בארץ ובעולם, מאפשרת לכל חברת פרסום, לכל קניון קטן ובינוני לשלוט בתוכן המפורסם בשטח, מרחוק, ללא עלות דפוס, ביעילות ובעלות נמוכה.

– בעזרת שילוט דיגיטלי לקניונים ניתן להעביר מידע מהמדף במגוון חנויות או מאתר האינטרנט שלה היישר אל צרכן, ללא תלות במסלולו או ביחס למיקום החנות, בצורה מתעדכנת ורב פעמית.

– בעזרת שילוט דיגיטלי לקניונים, הנהלה תהפוך ל”אח הגדול” של השיווק והפרסום בקניון.  בניגוד לשלט פרסום ברחוב, שילוט דיגיטלי אינו מוגבל במספר תמונות קבועות, אינו יוצר תלות בבית דפוס, בקבלן משנה לתליית התוצר ובעלויות בלתי סבירות.  בניגוד לפרסום ברדיו, שילוט דיגיטלי בחנויות מאפשר המחשה טובה יותר על ידי טעינת תמונות, סרטונים, וטקסט. 

– בניגוד לפרסום בטלוויזיה, שילוט דיגיטלי מאפשר עדכון בשליטה עצמית, בזמן אמת ומרחוק. 

– בעזרת שילוט דיגיטלי ניתן לשווק סחורה עתידית, את תגובות הקהל ניתן לערוך כסקר שוק ללא עלות רכישה ומלאי.

– בעזרת שילוט דיגיטלי בחנויות ניתן לקדם מוצר בהתאם למצאי ומלאי.

– בניגוד לפרסום בפלייר, שילוט דיגיטלי מהווה מהפכה ירוקה למען איכות הסביבה ומצמצת משמעותית את השימוש לשווא בנייר, בצורה קלה לתפעול, לעדכון, לעיצוב עצמי ובעלת יכולת לניהול זיכרון ארגוני.

– בניגוד לכל אמצעי פרסום אחר, שילוט דיגיטלי לקניונים מאפשר לצור מקור הכנסה פאסיבי ע”י מכירת זמן מסך.

– במאמץ ובעלות מינימאלית ניתן למצות בצורה טובה יותר את השתית הקיימת בקניון להתקנה ושימוש מהנה בשילוט דיגיטלי. הצרכים היחידים הם: חיבור או רשת אינטרנט, מחשב ומסך שליטה ועדכון ומסכי תצוגה על פי בחירתך.

ישנן מספר חבילות מנויים, העלות (ללא התקנה, עיצוב גרפי ומסך) נע בין עשרים למאה שקלים לחודש למסך.

איך מתחילים?

נרשמים חינם כאן באתר – הרשם 

מיד לאחר הרישום שלוקח פחות מדקה תוכלו להתחיל לעבוד עם המערכת עד מסך אחד ללא תשלום

מקנפגים און-לין את התכנים שאתם רוצים לשדר לשלט הדיגיטלי – לחצו לסרטון הדרכה קצר  בניית שילוט דיגיטלי

רוצים עזרה או מתקין מוסמך של נוביסיין?

שלחו מייל ל info@novisign.com עם פרטים ונעזור לכם להפעיל שלט אלקטרוני בצורה פשוטה וזולה.

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

בלוג השילוט הדיגיטלי של חברת נוביסיין מאפשר לכל אחד לשלוח לנו כתבות ודעות בנושאי שילוט דיגיטלי. אתם מוזמנים לשלוח לנו פוסטים לבלוג, לקרוא ולשתף.

עוד בבלוג שלנו: שילוט דיגיטלי לבתי ספר , שילוט דיגיטלי לחנויות , שילוט דיגיטלי למרכזי ספורט , שילוט דיגיטלי למוניות ולתחבורה ציבורית , שילוט דיגיטלי לשירותים ציבוריים וחדרי נוחות , שילוט דיגיטלי לקניונים , שילוט דיגיטלי לתחנות אוטובוס / רכבת , שילוט דיגיטלי למרכז חוגים קהילתי , שילוט דיגיטלי לחברות וארגונים , שילוט דיגיטלי למועצה מקומית , שילוט דיגיטלי מבוסס אנדרואיד , שילוט דיגיטלי לחדרי המתנה, שילוט אנדרואיד – שילוט טקסט, המהפכה הירוקה של השילוט

שילוט דיגיטלי לחברות וארגונים

Posted on:

חברות וארגונים:

רשת חברתית ורשת עסקית הן ערוץ תקשורת מרכזי בעידן “העולם השטוח”, אין גבול לאפשרויות המידע, לגיוס כ”א ומימון, אין מחסום ליצירת קשרים וביצוע עבודה במיקור חוץ. הכול זמין בלחיצת כפתור, קצב האירועים גובר וכן הדרישה למענה מידי, לחדשנות והבאת הבשורה. בכל חברה קטנה ובינונית מקצים את מיטב המוחות והמשאבים לפרוץ גבולות טריטוריאליים ותפיסתיים, הצרכים בחברה בהכרח גדלים לדוברי שפות שונות, ללמידת שווקים זרים, להשתתפות וחשיפה בכנסים בינלאומיים ועוד. 

אבד הקלח על שימור הקיים, תחום שאינו מתעצם תלוי בחסדי אחרים וככזה “מתייבש ונופל”.

בניגוד ישיר לתהליך המתואר, לוח המודעות בחברות השונות, נשאר ללא שינוי וככזה כמעט ולא רלוונטי. מכאן הבריחה והשימוש הלא יעיל ברשתות חברתיות לגיוס ופתרונות עסקיים.

חברת נוביסיין המפתחת ומשווקת שילוט דיגיטלי לחברות וארגונים בארץ ובעולם, מאפשרת לפתוח ערוץ תקשורת מתקדם בין העמיתים והמחלקות בחברה, בין הסניפים בארצות שונות. בעזרת שילוט דיגיטלי לחברות וארגונים ניתן שלוט בתוכן המפורסם במסדרונות מרחוק, באופן מתעדכן ורב פעמי, ללא עלות דפוס, ביעילות גבוה ובעלות נמוכה.

אפשרויות ויתרונות נוספים של שילוט דיגיטלי בחברות וארגונים:

1. ניהול התצוגה בהתאם לצרכים המשתנים בשעות היום, קרי הצגת יעדים בתחילת השבוע וסטטוס בסופו, הצגת דרושים בזמן הפסקת הצהריים.

2. הצגת תמונות מכנסים או ימי גיבוש.

3. ברכות לעמית/ה על הישג שמחה משפחתית.

4. הצגת לוח יד שנייה, השכרה ומכירה.

5. עדכון בטיחות, חדשות ומזג אוויר.

6. תצוגה זהה בכל הרשת וחזות אחידה.

7. חזות דינאמית, מתקדמת, המעצימה את חווית הביקור ושובה את תשומת לב.

8. הגברת המודעות, ההשתתפות ושביעות הרצון.

9. מהווה מהפכה ירוקה למען איכות הסביבה ומצמצת משמעותית את השימוש לשווא בנייר. 

10. מאפשר לצור מקור הכנסה פאסיבי ע”י מכירת זמן מסך.

במאמץ ובעלות מינימאלית ניתן למצות בצורה טובה יותר את השתית הקיימת בחברה ובארגון להתקנה ושימוש מהנה שילוט דיגיטלי. הצרכים היחידים הם: חיבור או רשת אינטרנט, מחשב ומסך שליטה ועדכון ומסכי תצוגה על פי בחירתך. 

 

ישנן מספר חבילות מנויים, העלות(ללא התקנה, עיצוב גרפי ומסך) נע בין עשרים למאה שקלים לחודש למסך.

איך מתחילים?

נרשמים חינם כאן באתר – הרשם 

מיד לאחר הרישום שלוקח פחות מדקה תוכלו להתחיל לעבוד עם המערכת עד מסך אחד ללא תשלום

מקנפגים און-לין את התכנים שאתם רוצים לשדר לשלט הדיגיטלי – לחצו לסרטון הדרכה קצר  בניית שילוט דיגיטלי

רוצים עזרה או מתקין מוסמך של נוביסיין?

שלחו מייל ל info@novisign.com עם פרטים ונעזור לכם להפעיל שלט אלקטרוני בצורה פשוטה וזולה.

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

בלוג השילוט הדיגיטלי של חברת נוביסיין מאפשר לכל אחד לשלוח לנו כתבות ודעות בנושאי שילוט דיגיטלי. אתם מוזמנים לשלוח לנו פוסטים לבלוג, לקרוא ולשתף.

עוד בבלוג שלנו: שילוט דיגיטלי לבתי ספר , שילוט דיגיטלי לחנויות , שילוט דיגיטלי למרכזי ספורט , שילוט דיגיטלי למוניות ולתחבורה ציבורית , שילוט דיגיטלי לשירותים ציבוריים וחדרי נוחות , שילוט דיגיטלי לקניונים , שילוט דיגיטלי לתחנות אוטובוס / רכבת , שילוט דיגיטלי למרכז חוגים קהילתי , שילוט דיגיטלי לחברות וארגונים , שילוט דיגיטלי למועצה מקומית , שילוט דיגיטלי מבוסס אנדרואיד , שילוט דיגיטלי לחדרי המתנה, שילוט אנדרואיד – שילוט טקסט, המהפכה הירוקה של השילוט

שילוט דיגיטלי למועצה מקומית

Posted on:

במועצה מקומית הפועלת תמיד לרווחת תושביה ישנם שני מישורים של תקשורת רציפה שעליה לשמר ולפתח. כאשר נכנס תושב לבניין המועצה עליו להיחשף, בעת ובעונה אחת, לשירותים המיידים, השונים שהמועצה מעמידה לרשותו ובנוסף לתמונת מצב רוחבית, של תוכנית העבודה של המועצה, על שלביה השונים. כך יוכל להבין טוב יותר את המאמצים הנעשים השונים ובשורה התחתונה, “מה הכסף שלי עושה”.

במועצה מקומית סוגים שונים של אוכלוסיות ומשרדים אשר התקשורת של כל אחד ובינם שונה בתכלית. אין להשוות תקשורת בין תושב לפקיד לבין הפקידים, לבין התקשורת בין ההנהלה ברמות השונות והמחלקות השונות, לרוחב ולאורך היררכיה.

עד היום, כל פתרון להביא מידע זה לידי התושב/ העובד כרוך היה בכמות אדירה של ניירת ודפוס, המחייב בכל פעם מחדש הוצאות עתק, מבלי יכולת לעדכן או לערוך, מחייב השקעת כוח אדם בכל מקום, מחייב מקום אחסון רב וצורך בשטח פרסום רב.

שילוט דיגיטלי למועצות מקומיות מאפשר לקיים את התקשורת בדרך יעילה וחסכונית יותר, לעומת דרכי התקשורת השכיחות כיום.

במאמץ שולי ובעלות מינימאלית ניתן למצות בצורה טובה יותר את השתית הקיימת במועצה מקומית, קרי חיבור רשת ומסך טלוויזיה / מחשב, להתקנה ושימוש מהנה בתוכנת שילוט דיגיטלי למועצות מקומיות.

כל תושב הממתין בתור או סיים זה עתה את הטיפול יוכל להיחשף לאינפורמציה ע”ג מסכים של שילוט דיגיטלי במסדרונות ובכניסות:

o       עדכון אודות מחלקות פתוחות וסגורות בכל עת, מיקומם של המומחים, שירותים חדשים ועוד.

o       הודעות בטיחות, עדכון מזג אויר ונושאים מנהליים.

o       ריכוז אירועי תרבות וסקירת תמונות וסרטונים מפעילויות קודמות.

o       פרסום לוחות זמנים של תחבורה ציבורית.

o       הקניית חזות דינאמית, מתקדמת, המעצימה את הביקור, מגבירה המודעות, ההשתתפות ושביעות הרצון.

בנוסף לכך כל מנהל ועובד בכל מחלקה יוכל לפרסם ולהיחשף לאינפורמציה ומסרים פנימיים ע”ג מסכים של שילוט דיגיטלי:

o       עדכון אודות מועדי ישיבות, מיקומם, קבלת החלטות וסטאטוס טיפול.

o       פרסום נהלי בטיחות מחייבים.

o       מועדי הכשרות, כנסים, מפגשי העשרה וסקירתם.

ישנן מספר חבילות מנויים, של שילוט דיגיטלי למועצות מקומיות, העלות (ללא התקנה, עיצוב גרפי ומסך) נע בין עשרים למאה שקלים לחודש למסך.

איך מתחילים?

נרשמים חינם כאן באתר – הרשם 

מיד לאחר הרישום שלוקח פחות מדקה תוכלו להתחיל לעבוד עם המערכת עד מסך אחד ללא תשלום

מקנפגים און-לין את התכנים שאתם רוצים לשדר לשלט הדיגיטלי – לחצו לסרטון הדרכה קצר  בניית שילוט דיגיטלי

רוצים עזרה או מתקין מוסמך של נוביסיין?

שלחו מייל ל info@novisign.com עם פרטים ונעזור לכם להפעיל שלט אלקטרוני בצורה פשוטה וזולה.

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

בלוג השילוט הדיגיטלי של חברת נוביסיין מאפשר לכל אחד לשלוח לנו כתבות ודעות בנושאי שילוט דיגיטלי. אתם מוזמנים לשלוח לנו פוסטים לבלוג, לקרוא ולשתף.

עוד בבלוג שלנו: שילוט דיגיטלי לבתי ספר , שילוט דיגיטלי לחנויות , שילוט דיגיטלי למרכזי ספורט , שילוט דיגיטלי למוניות ולתחבורה ציבורית , שילוט דיגיטלי לשירותים ציבוריים וחדרי נוחות , שילוט דיגיטלי לקניונים , שילוט דיגיטלי לתחנות אוטובוס / רכבת , שילוט דיגיטלי למרכז חוגים קהילתי , שילוט דיגיטלי לחברות וארגונים , שילוט דיגיטלי למועצה מקומית , שילוט דיגיטלי מבוסס אנדרואיד , שילוט דיגיטלי לחדרי המתנה, שילוט אנדרואיד – שילוט טקסט, המהפכה הירוקה של השילוט

שילוט דיגיטלי אינטראקטיבי לקופות חולים וחדרי המתנה

Posted on:

דווקא במקום בו אנו זקוקים לכמות אדירה של מידע ובניגוד להרגלנו ביומיום, בהם ניתן לבקש מאיתנו הכול, רק לא זמן, נמצא כל אחד ואחת מאיתנו לעיתים קרובות כקהל שבוי, לאורך זמן לא מבוטל, בחדר ההמתנה.

מרבית האנשים מנתקים מיד מגע וצוללים לבד ובנפרד אל הסמארטפון וזאת גם אם נמצאים בליווי יקיריהם. כמעט ולא תתקל בהורה או בן משפחה אחר המנצל את הזמן להקריא סיפור לילידיו, לפתור יחד תשבץ, לשחק יחד במשחק הזיכרון, בתחרות ספורטיבית ובאמת מנצל את זמן האיכות יחד לחוויה חינוכית מהנה.

הסיבה לכך היא שעד היום התשתית לא הייתה קיימת.

חברת נוביסיין המפתחת ומשווקת תוכנת שילוט דיגיטלי אינטראקטיבי לקופות חולים וחדרי המתנה, מאפשרת אף לכל מרפאה קטנה ובינונית לשדר, על המסך במסדרון, פלטפורמת משחקים עשירה לכל גיל, בכל נושא וסביבה.

בנוסף, מאפשרת התוכנה לפרסם על מסך במסדרון, מידע, שירותים ומוצרים מעולם הבריאות והטיפוח.

השליטה בתוכן מתבצעת מרחוק, קרי ללא צורך להגיע למקום, ללא צורך להתקין מחשב, ללא דפוס,  ביעילות ובעלות נמוכה

דוגמאות לשימושים השונים וליתרונות של שילוט דיגיטלי בשירותים ציבוריים ובחדרי נוחות:

1. פרסום מוצרי טיפוח והיגיינה לגבר ולאישה.

2. המלצות לבילוי ותיירות, מבצעים בעיר הרלוונטית.

3. שיווק ציוד לרכישה והשכרה במגוון תחומים.

4. אפשרות לתצוגה זהה בכל הרשת וחזות אחידה.

5. חזות דינאמית, מתקדמת, המעצימה את חווית הביקור ושובה את תשומת לב הלקוח.

6. עדכון חדשות, מזג אוויר.

7. קל לתפעול מרחוק, לעיצוב עצמי יכולת לניהול זיכרון ארגוני.

8. ניתן להקצות זמן אוויר לפרסום חוץ ויצירת מקור פרסום פאסיבי.

במאמץ ובעלות מינימאלית ניתן למצות בצורה טובה יותר את השתית הקיימת בעסקך להתקנה ושימוש מהנה שילוט דיגיטלי. הצרכים היחידים הם: חיבור או רשת אינטרנט, מחשב ומסך שליטה ועדכון ומסכי תצוגה על פי בחירתך.

ישנן מספר חבילות מנויים, העלות (ללא התקנה, עיצוב גרפי ומסך) נעv בין עשרים למאה שקלים לחודש למסך.

איך מתחילים?

נרשמים חינם כאן באתר – הרשם 

מיד לאחר הרישום שלוקח פחות מדקה תוכלו להתחיל לעבוד עם המערכת עד מסך אחד ללא תשלום

מקנפגים און-לין את התכנים שאתם רוצים לשדר לשלט הדיגיטלי – לחצו לסרטון הדרכה קצר  בניית שילוט דיגיטלי

רוצים עזרה או מתקין מוסמך של נוביסיין?

שלחו מייל ל info@novisign.com עם פרטים ונעזור לכם להפעיל שלט אלקטרוני בצורה פשוטה וזולה.

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

בלוג השילוט הדיגיטלי של חברת נוביסיין מאפשר לכל אחד לשלוח לנו כתבות ודעות בנושאי שילוט דיגיטלי. אתם מוזמנים לשלוח לנו פוסטים לבלוג, לקרוא ולשתף.

עוד בבלוג שלנו: שילוט דיגיטלי לבתי ספר , שילוט דיגיטלי לחנויות , שילוט דיגיטלי למרכזי ספורט , שילוט דיגיטלי למוניות ולתחבורה ציבורית , שילוט דיגיטלי לשירותים ציבוריים וחדרי נוחות , שילוט דיגיטלי לקניונים , שילוט דיגיטלי לתחנות אוטובוס / רכבת , שילוט דיגיטלי למרכז חוגים קהילתי , שילוט דיגיטלי לחברות וארגונים , שילוט דיגיטלי למועצה מקומית , שילוט דיגיטלי מבוסס אנדרואיד , שילוט דיגיטלי לחדרי המתנה, שילוט אנדרואיד – שילוט טקסט, המהפכה הירוקה של השילוט